• 569-569-965
 • kontakt@spradio.pl
 • pon - pt: 08.00 - 17.00
 • sty

  11

  2016

Jaki model samochodu najlepiej wypożyczyć?

Pytanie o to, jaki samochód najlepiej jest wynająć, jest zaliczane do tych, na które nie można udzielić jednej tylko odpowiedzi. Nietrudno się przy tym domyślić, że najtrudniejszym zadaniem okazuje się być doradzanie temu klientowi, który sam nie wie, czego oczekuje. Jeszcze przed wskazaniem najlepszych modeli warto więc zorientować się, jaki jest cel wypożyczenia. Inny samochód przyda się przecież podczas rodzinnych wakacji, a inny wtedy, gdy musimy udać się tym środkiem lokomocji w podróż służbową. W pierwszym przypadku najlepiej postawić na wielofunkcyjnego vana, zapewnia on bowiem, że zarówno pasażerowie, jak i bagaż zyskają dokładnie tyle miejsca, ile będzie im potrzeba.

Mówimy o samochodzie, w którym bez przeszkód zmieści się nawet dziewięć osób, możemy więc liczyć nie tylko na przestronność, ale i na komfort i to nawet wówczas, gdy trasa nie należy do krótkich. Co ważne, dzisiejsze vany nie przypominają już dość topornych samochodów dostawczych. Co więcej, coraz częściej imponują nam również wyposażeniem, którego nie powstydziliby się producenci limuzyn. Jeśli zatem decydujemy się na podróż takim samochodem, możemy liczyć nie tylko na komfort, ale i na bezpieczeństwo.

Oczywiście, gdy planujemy relatywnie krótki wyjazd dla dwojga, wcale nie musimy decydować się na vana. W takim przypadku ciekawym rozwiązaniem będzie kompakt lub niewielkie auto miejskie. Mamy w tym przypadku z samochodami, które nie spalą zbyt wiele paliwa, a jeśli nie będziemy przesadzali z bagażem, będziemy pozytywnie zaskoczeni tym, z jak dużej ilości wolnego miejsca możemy korzystać. Gdy jedziemy w podróż służbową, również najlepszym rozwiązaniem jest auto kompaktowe. Tu jednak warto uwzględnić również długość pokonywanej przez nas trasy.

 • Telefon:
  569-569-965

 • ul. Joselego 4
  37-574 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@spradio.pl

© Copyright spradio All Rights Reserved.