• 569-569-965
 • kontakt@spradio.pl
 • pon - pt: 08.00 - 17.00
 • gru

  28

  2015

Kraków - najpopularniejszy cel turystyczny

Prawdopodobnie większość osób zgodzi się z tym, że Kraków to obecnie najbardziej popularne pod kątem turystycznym miasto w Polsce. Nie da się temu zaprzeczyć, że wielkie bogactwo historycznego tego miasta to wielki kapitał, który daje wielkie możliwości stałego rozwoju. Krakowskie lotnisko każdego roku obsługuje około 3 miliony pasażerów, z czego zdecydowana większość to oczywiście turyści. Z tego oczywiście wynika, że kierunek turystyczny rozwoju tego miasta jest najlepszym. Kraków jak wiadomo jest świetnie zlokalizowany, dlatego może się stać idealną bazą wypadową dla wielu różnych innych celów turystycznych, które na pewno będzie warto odwiedzić.

Wydaje się więc, że z tego powodu osoba przyjeżdżająca do Krakowa powinna zdecydować się na wynajem auta, ponieważ dzięki temu zwiedzanie Małopolski będzie łatwiejsze. Wynajem samochodów na Lotnisku Kraków-Balice Lotnisko w Balicach jest około 11 km od centrum miasta. Należy jednak zauważyć, że komunikacja z centrum jest tam naprawdę dobrze zorganizowana dzięki funkcjonującej linii autobusowej oraz kolejowej. Musimy jednak zwrócić uwagę na to, że osoby, które myślą o tym, by zwiedzać także inne zakątki lepiej zrobią, jeśli od razu, jeszcze na lotnisku wynajmą dla siebie samochód, ponieważ dzięki temu do samego początku będą oczywiście niezależni.

Lotnisko na terenie Krakowa obsługiwane będzie w większości przez tanie linie lotnicze. Do takiego standardu dopasowują się firmy wypożyczające samochody, które starają się, by ich oferta pod kątem finansowym była rzeczywiście atrakcyjna. W tej chwili dzięki temu można wynająć tanie auto, niewielkich rozmiarów już za około 650 złotych tygodniowo. Można przypuszczać, że dla turysty szukającego oszczędnej formy na pewno taka propozycja będzie atrakcyjna i z dużym zadowoleniem z niej skorzysta.

 • Telefon:
  569-569-965

 • ul. Joselego 4
  37-574 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@spradio.pl

© Copyright spradio All Rights Reserved.