• 569-569-965
 • kontakt@spradio.pl
 • pon - pt: 08.00 - 17.00
 • sty

  15

  2016

Powody dla których warto wynająć samochód w wypożyczalni.

W dzisiejszych czasach już nikogo nie dziwi wynajmowanie samochodu przez osoby prywatne lub przez firmy. Taka usługa jest coraz bardziej popularna w naszym kraju i można powiedzieć, że wypiera z rynku usługi leasingowe. Dużo małych i średnich firm korzysta z usług „rent a car” widząc w nich sporo korzyści dla siebie, ale także coraz więcej osób prywatnych przekonuje się do tego typu usług. Dlaczego tak się dzieje? Oto kilka prostych powodów. Naprawa samochodu – dezorganizacja codziennego trybu życia i mnóstwo problemów z tym związanych. Samochód po stłuczce u mechanika, a my nie mamy jak odebrać dziecka z przedszkola czy dojechać do pracy przez kilka dni, a na komunikację miejską nie możemy liczyć.

W takich sytuacjach idealnie sprawdza się idea wynajmu samochodu. Dużo firm ubezpieczeniowych korzysta z usług wypożyczalni, aby zapewnić auto zastępcze dla poszkodowanego w wypadku, co przysługuje w ramach ubezpieczenia z OC sprawcy. Zepsute auto w garażu, a tu już jutro wypada termin wyjazdu wakacyjnego, co w tym przypadku? Oczywiście najlepiej skorzystać z oferty wypożyczalni i spokojnie jechać na zaplanowany wcześniej urlop.

Wiele firm woli wypożyczać auta dla swoich pracowników, niż korzystać z usług leasingowych czy blokować się kredytem związanym z kupnem samochodu. Firmy wypożyczają samochody najczęściej na okres od 1 do 24 miesięcy i jest to bardzo wygodne, ze względu na prostotę procedury wynajęcia oraz obowiązki z tym związane. Największą grupą osób która korzysta z usług „rent a car” są osoby przyjeżdżające do kraju z zagranicy. Nie ma kto ich odebrać z lotniska lub nie chcą nikogo prosić, więc decydują się na wynajem auta i dzięki temu są niezależni i swobodnie przemieszczają się po kraju.

 • Telefon:
  569-569-965

 • ul. Joselego 4
  37-574 Kraków

 • E-mail:
  kontakt@spradio.pl

© Copyright spradio All Rights Reserved.